wersja rosyjska wersja angielska

Wycena samochodu - info@uto-net - opis programu

INFOAUTO-NET to prosty i wygodny sposób na poznanie wartości rynkowej pojazdu bez konieczności zakupu licencji. Aby móc korzystać z możliwości programu niezbędny jest jedynie dostęp do Internetu. Program został przystosowany do współpracy z najpopularniejszymi przeglądarkami sieci tj. Internet Explorer 7.0 i 9.0 , jak również Firefox 2.0 i Opera 9.0 v
Za pomocą programu można wycenić samochód osobowy, terenowy, jak również NOWOŚĆ – samochód dostawczy, motocykl oraz przyczepy kempingowe i lekkie.Wyceny wykonane w programie uwzględniają podstawowe korekty takie jak:
•z tytułu daty pierwszej rejestracji,
•kompletacji wyposażenia,
•liczby właścicieli,
•importu własnego,
•przebiegu pojazdu
i zapewniają wynik zbliżony do wyceny w programach profesjonalnych.

Użytkownicy katalogów „Pojazdy Samochodowe WARTOŚCI RYNKOWE” mają dodatkowo możliwość bezpośredniego wyboru wycenianego pojazdu na podstawie publikowanego w nich indywidualnego numeru INFO-EKSPERT dla każdego pojazdu. Uwaga: Wartość wycenianego pojazdu określona jest na dzień tworzenia wyceny, zgodnie z informacją na arkuszu wydruku wyceny o podstawie określenia wartości.

Do celów księgowych istnieje możliwość wydruku automatycznie generowanej faktury VAT, o ile dane niezbędne do jej wystawienia zostały wprowadzone w panelu Użytkownika.

INFOAUTO-NET jest odpowiednikiem instalacyjnej wersji programu Komputerowy System INFO-EKSPERT INFO-AUTO, dostępnego w dzierżawie 12 miesięcznej.

do góry