sekretariat - 

22 560 70 00

godziny pracy - 

8:00 - 16:00

PL EN RUS
PRODUKTY

Oferta wydawnictw i programów komputerowych

INFO-EKSPERT jest wydawcą katalogów i programów komputerowych, służących do profesjonalnej wyceny pojazdów samochodowych. Podstawowym i najbardziej popularnym na rynku wydawnictwem firmy są katalogi: "Pojazdy Samochodowe Wartości Rynkowe". Publikacja jest wydawana od 1992 roku, aktualnie w formie dwutomowego miesięcznika - Części A i B. Miesięcznik na ponad 1800 stronach zawiera aktualne notowania wartości rynkowych pojazdów wg grup:

  • Część A: samochody osobowe, motocykle, przyczepy kempingowe i lekkie, oraz samochody kempingowe
  • Część B: samochody terenowe, dostawcze (do 3,5 ton), samochody ciężarowe, naczepy i przyczepy, autobusy i ciągniki rolnicze.

Informacje publikowane w katalogach są odzwierciedleniem zmian cen pojazdów nowych i wartości rynkowych pojazdów używanych, oferowanych w poszczególnych latach i miesiącach na rynku polskim.

Ścisła współpraca ze Stowarzyszeniem Rzeczoznawców Samochodowych umożliwiła zorganizowanie przy pomocy rzeczoznawców samochodowych obserwacji rynku motoryzacyjnego na największych giełdach samochodowych, w punktach sprzedaży pojazdów używanych - to jest w komisach, w autoryzowanych stacjach obsługi i u dealerów.

Spółka opracowała skomplikowane programy informatyczne, które pozwalają na kompletowanie bogatej bazy danych o pojazdach, opartej o krajowy rynek samochodowy oraz szczegółową analizę zbieranych informacji, ocenę tendencji zmian cen i wzajemnych zależności pomiędzy pojazdami i ich cenami. Profesjonalna metodologia zbierania i weryfikacji informacji techniczno-cenowych o pojazdach pozwoliła na zbudowanie wiarygodnej, obiektywnej informacji cenowej, która znalazła uznanie u odbiorców.

Od 1997 roku firma INFO-EKSPERT oferuje - początkowo w wersji dla DOS, a od stycznia 1998 roku w wersji dla WINDOWS - Komputerowy System INFO-EKSPERT - program wspomagający sporządzanie i drukowanie wycen wartości pojazdów. Wprowadzenie w listopadzie 2005 roku wyceny internetowej umożliwiło szerszy dostęp klientów incydentalnych do wyceny pojazdów. Pierwszym programem do wycen on-line był system INFO-AUTO-NET . W październiku 2011 roku w ofercie INFO-EKSPERT pojawił sie drugi program do wycen on-line INFO-PLUS-NET. System bazuje na informacjach zebranych w wydawnictwach książkowych "PSWR" poszerzonych o wyposażenie pojazdów

Program jest systematycznie modernizowany i rozwijany tak, by jak najlepiej spełniał wymagania użytkowników. Zapewnia wykonywanie wycen wg procedur rzeczoznawczych, ubezpieczeniowych czy celnych. Dostępne są wersje jednostanowiskowe i sieciowe, a wkrótce także internetowe. Tworzone są także procedury współpracy informatycznej naszego Programu z rozwiniętymi systemami informatycznymi wielu firm.

O jakości i przydatności "Komputerowego Systemu INFO-EKSPERT" najlepiej świadczy fakt, że dziś przy jego pomocy jest wykonywana w Polsce większość wycen pojazdów.

Jego walory użytkowe docenione zostały na targach Motoryzacyjnych w Katowicach gdzie został nagrodzony medalem za najlepszy produkt oraz złotym medalem na Międzynarodowych Targach Poznańskich .

do góry

Copyrights 2017: www.millenium.pl