wersja rosyjska wersja angielska
 1. o firmie
 2. produkty
 3. zamówienia
 4. do pobrania
 5. wycena online
 6. szkolenia
 7. kontakt
 8. FAQ
 9. polityka prywatności

Firma INFO-EKSPERT zdobyła złoty medal!

Podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich POZNAŃ MOTOR SHOW - TECHNIKA w 2002 roku, spośród wyrobów zgłoszonych do konkursu i prezentowanych na targach JURY wyłoniło zwycięzców Złotego Medalu - jednym z laureatów było Wydawnictwo INFO-EKSPERT. W ten sposób uhonorowano program do wyceny wartości pojazdów samochodowych "KOMPUTEROWY SYSTEM INFO-EKSPERT"

Oprogramowanie zostało stworzone przez firmę w 1997 roku i od tego czasu Spółka stale udoskonala swój program wprowadzając nowe rozwiązania oraz technologie.

Targi POZNAŃ MOTOR SHOW w 2002 roku (23-27 maja), ze względu na dramatyczną sytuację na polskim rynku motoryzacyjnym, miały nieco odmienny charakter od poprzednich edycji i w całości zostały poświęcone technice motoryzacyjnej. Ekspozycja wystawców skierowana była przede wszystkim do profesjonalistów z branży i przyjęła formułę "Business to Business"

Oferta obejmowała:

 • części zamienne i silniki
 • ogumienie i lakiery
 • akcesoria samochodowe
 • wyposażenie warsztatów naprawczych i stacji obsługi
 • narzędzia, środki do pielegnacji pojazdów
 • tuning oraz prasę fachową

Jak co roku targom towarzyszyło wiele imprez m.in. rozstrzygnięcie plebiscytu "Autopremiera Roku 2002", konkurs o Złoty Medal MTP, konkurs na najciekawsze stoisko, "Burta" (konkurs redakcji miesięcznika "Transport Technika Motoryzacyjna"), "Ciężarówka Roku" oraz II Eliminacja Samochodowych Mistrzostw Polski Dziennikarzy

do góry

Firma INFO-EKSPERT zdobyła złoty medal!

Komputerowy System INFO-EKSPERT jest laureatem nagrody dla najlepszego produktu wystawianego na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych AUTOSALON 1999 w Katowicach. Jury oceniało zgłoszone do konkursu produkty ze wszystkich segmentów rynku motoryzacyjnego, wystawiane na Targach. W efekcie przyznano trzy równorzędne nagrody.

Elementy brane pod uwagę przy ocenie Systemu były następujące:

 • funkcjonalność i łatwość obsługi;
 • przyjazny interface dla użytkownika;
 • profesjonalizm w budowie algorytmów działania programów;
 • wiarygodna i profesjonalna baza danych.

AUTOSALON, to licząca się na rynku motoryzacyjnym impreza wystawiennicza, na której rokrocznie obecnych jest kilkadziesiąt tysięcy zwiedzających. Targom towarzyszy także wiele imprez dodatkowych. W 2001 r. były to m.in.: Salon Tuningu, Mistrzostwa Car Audio, VIII Zlot Pojazdów Dziwnych, II Zlot Pojazdów Tuningowych.

do góry