sekretariat - 

22 560 70 00

godziny pracy - 

8:00 - 16:00

PL EN RUS
AKTUALNOŚCI

Jubileusz 25-lecia firmy INFO-EKSPERT

W tym roku mija ćwierć wieku od powstania firmy INFO-EKSPERT. Jubileusz to czas podsumowań, refleksji i wspomnień, ale również moment wyznaczania kolejnych ambitnych celów i zadań na następne lata.

Z okazji 25-lecia naszej firmy, 19 października spotkaliśmy się w teatrze Capitol aby w gronie Klientów, Partnerów, Przyjaciół i Pracowników INFO-EKSPERT świętować Jubileusz firmy.

Firma INFO-EKSPERT została założona w 1992 roku w środowisku polskich rzeczoznawców samochodowych. Zaczynaliśmy od wydawania niespełna 50-stronicowego katalogu – „Pojazdy Samochodowe Wartości Rynkowe”. W kolejnych latach dynamicznego rozwoju do wydawnictw książkowych dołączyły programy komputerowe, które pozwalają na wykonanie profesjonalnej wyceny pojazdów używanych lub prognozowanie wartości rezydualnych. Miarą ich popularności może być fakt, że dzisiaj większość wycen w Polsce wykonywanych jest przy pomocy Komputerowego Systemu INFO-EKSPERT.

Do grona naszych klientów należą rzeczoznawcy samochodowi, firmy ubezpieczeniowe, agenci i brokerzy, banki, CFM’y, fleet managerowie, urzędy celne i skarbowe, importerzy, dealerzy, wypożyczalnie samochodowe oraz klienci indywidualni. Możemy pochwalić się tysiącami zadowolonych Klientów i dziesiątkami tysięcy zrealizowanych zamówień.

25 lat istnienia naszej firmy to jednocześnie najciekawsze ćwierćwiecze w historii rozwoju rynku motoryzacyjnego w Polsce. Zmieniło się praktycznie wszystko: dostępność pojazdów, technologia i preferencje zakupowe. Nie zmieniło się natomiast nasze podejście do Klientów, dla których nieustannie rozwijamy naszą ofertę aby sprostać ich oczekiwaniom. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia i rozwoju naszej firmy. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieje, że będą Państwo z nami przez kolejne lata.

Prezes Zarządu
Ryszard Cota

Copyrights 2017: www.millenium.pl